Ēka ėshtė Emigranti?

Emigranti ėshtė projekti mė i madh nė diasporė kushtuar ēėshtjeve tė integrimit dhe organizimit tė komunitetit shqiptar. Pėr mė shumė informacione » www.gjiganti.com/emigranti

Mirėse vini nė "Webfaqet Shqiptare"

Kemi bėrė njė ndryshim tė vogėl nė seksionin "Webfaqe Shqiptare" duke i transferuar nga Adresari tek projekti Argėtim. Nė kėtė verzion tė ri, tė sapo lansuar sa i pėrket webfaqeve nė renditjėn dhe numrin e tyre, ende janė tė njėjta nga verzioni i kaluar duke pėrfshirė mbi 1000 webfaqe shqiptare.

Qėllimi ynė ėshtė qė nė ketė fushė tė jemi lider kryesor pasi qė puna jonė tregon edhe rezultatet kontkrete. Deri mė tani tė gjitha webfaqet qė janė nė databazėn tonė janė funksionale dhe kjo e bėn qė serioziteti i punės tonė tė jetė gjithmonė nė shėrbim te tė tjerėve.

Rinia Shqiptare
www.rinia21.com

Radio SHARRI
www.radio-sharri.info

Portali Shqiptar
www.shqiperia.com

Portali i pavarur
www.telegrafi.com