Diaspora shqiptare

Nėse dėshironi tė dini mė shumė rreth diasporės shqiptare, projekti Emigranti sjell tek ju informacione nga tė gjitha fushat e jetės dhe komunitetit shqiptar ...» mė shumė

Televizionet shqiptare nė internet

Argėtimi nuk ka kufi prandaj edhe puna jonė ėshtė e vazhdueshme dhe pėr ketė ne nė projektin tonė kemi sjellur tek ju njė platformė argėtuese duke u munduar qė shumicen e programeve argėtuese ti sjellim edhe tek ata tė cilėt qasjen e tyre mund ta kenė vetėm pėrmes internetit e pikėrisht kjo do tė ketė rėndėsi tė veqant pėr diasporėn shqiptare duke sjellur ndėr 10 televizionet mė tė njohura.

Udhėzime »

Nėse gjatė hapjes se videos pėr herė tė parė ju kėrkohet qė ta pranoni njė shtojcė pėr ta aktivizuar videon, veproni nė kėtė menyrė.. vazhdon

Biznesi juaj »


RTK »

TVSH »

Kohavision »

RTV Islam »

RTV FAN »

Ora News »

Syri Vision »