Diaspora shqiptare

Nėse dėshironi tė dini mė shumė rreth diasporės shqiptare, projekti Emigranti sjell tek ju informacione nga tė gjitha fushat e jetės dhe komunitetit shqiptar ...» mė shumė

Radio SHARRI »

R. Vala Rinore »

AlbaRadio »

R. Emigranti »

Zėri i Arbėrit »

Radio Fontana »

Radio Kosova »