Diaspora shqiptare

Nėse dėshironi tė dini mė shumė rreth diasporės shqiptare, projekti Emigranti sjell tek ju informacione nga tė gjitha fushat e jetės dhe komunitetit shqiptar ...» mė shumė

Oferta e bashkėpuniomit tė radiove shqiptare me portalin gjiganti.com

Kjo ofertė i dedikohet Radiove Shqiptare tė cilat transmetohen edhe pėrmes internetit dhe nė veqanti, radiove tė cilat i kemi listuar tek seksioni "Radiot Shqiptare". Sigurisht mundėsitė e bashkėpunimit janė tė hapura edhe pėr radiot tjera tė cilat nuk gjenden nė listėn e tanishme ... vazhdon

Rinia Shqiptare
www.rinia21.com

Radio SHARRI
www.radio-sharri.info

Portali Shqiptar
www.shqiperia.com

Portali i pavarur
www.telegrafi.com

RTK »

TVSH »

Kohavision »

Radio SHARRI »

R. Vala Rinore »

Ora News »

Syri Vision »