Diaspora shqiptare

Nėse dėshironi tė dini mė shumė rreth diasporės shqiptare, projekti Emigranti sjell tek ju informacione nga tė gjitha fushat e jetės dhe komunitetit shqiptar ...» mė shumė

Oferta e bashkėpuniomit tė radiove shqiptare me portalin gjiganti.com

Kjo ofertė i dedikohet Radiove Shqiptare tė cilat transmetohen edhe pėrmes internetit dhe nė veqanti, radiove tė cilat i kemi listuar tek seksioni "Radiot Shqiptare". Sigurisht mundėsitė e bashkėpunimit janė tė hapura edhe pėr radiot tjera tė cilat nuk gjenden nė listėn e tanishme.

Qėllimi i projekti Argėtimi ėshtė t'ju sjell lexuesve disa shėrbime qė e bėn tė veqant nga konkurentėt tonė nė kėtė fushė prandaj ne duke parė tė arsyeshme nevojėn e lexuesve kemi bėr grumbullimin e disa mediave si dhe shėrbime tjera duke i ndarė nė televizione, radio, shtypin ditor ... vazhdon

RTK »

TVSH »

Kohavision »

Radio SHARRI »

R. Vala Rinore »

Ora News »

Syri Vision »