Shoqatat shqiptare nė Zvicėr i sponzorizon IPKO »

Zyra qendrore »
Tel: +381 38 700 700
info@ipko.com    www.ipko.com

Shoqatat shqiptare nė Zvicėr

Kemi lansuar verzionin e ri tė shoqatave shqiptare nė Zvicėr. Pėr momentin kemi publiku mbi 90 shoqata shqiptare qė veprojn nė Zvicėr duke i kategorizuar nė bazė tė kantoneve. Pėrveq grumbillimit tė adresave ne do tė publikojm edhe disa aktivitete nga shoqata tė ndryshme duke u munduar qė tė krijojm edhe njė bashkėpunim mė tė mirė nė mes veti si dhe me shoqatat tjera qė veprojn nė shtete tė ndryshme.

Nėse shoqata juaj nuk ėshtė e regjistruar apo e dini ndonjė shoqatė dhe nuk figuron nė listėn tonė, ju lutėm na kontaktoni apo na dergoni shenimet nė e-mail.

AlbaRadio
www.albaradio.ch

FC Kosova Zürich
www.fckosova.ch

QSHKI Kreuzlingen
www.akiz.ch

Revista mujore "Albsuisse"
www.albsuisse.ch

Klubi i motoristave "Shqiponjat"
www.motoristat.ch

Aktualiteti i shqiptarėve nė Zvicėr
www.albinfo.ch

Bashkėsia shqiptare nė Zvicėr
www.bshz.ch

Shoqata 17shkurti.ch

Qendra pėr kulturė dhe integrim

Grupi i vallėzimit "Rinia"

Shoqata Albaradio

BSC Illyrian