Shoqatat shqiptare nė Suedi

Suedia perėndimore »

Suedia qendėrore »

Suedia veriore »

Shoqatat »

Kemi lansuar verzionin e ri tė shoqatave shqiptare nė Suedi. Pėr momentin kemi publiku rreth 30 shoqata shqiptare qė veprojn nė Suedi duke i kategorizuar nė bazė tė qyteteve mė tė mėdha. Pėrveq grumbillimit tė adresave ne do tė publikojm edhe disa aktivitete nga shoqata tė ndryshme duke u munduar qė tė krijojm edhe njė bashkėpunim mė tė mirė nė mes veti si dhe me shoqatat tjera qė veprojn nė shtete tė ndryshme.

Nėse shoqata juaj nuk ėshtė e regjistruar apo e dini ndonjė shoqatė dhe nuk figuron nė listėn tonė, ju lutėm na kontaktoni apo na dergoni shenimet nė e-mail.