Reklamo biznesi tuaj nė kėtė faqe »

Oferta speciale »
Vetėm tek ne 0.20 € nė ditė
Emigranti ėshtė projekti mė i madh nė diasporė » Porosit

Ambasada suedeze nė Shkup

Ambadada e Suedisė nė Shkup ėshtė njė qendėr e disa vendeve ku ambasadori i kėsaj ambasade ėshtė i akredituar edhe pėr ambasadat suedeze nė Prishtinė dhe Tiranė. Vizat nga shtetasit e Kosovės dhe vizat pėr punėsim dhe leje qendrimi tė shtetasėve nga Shqipėria mirren nė kėtė ambasadė edhe pse ekzistojn ambasadat suedeze nė vendet tona mirpo ato kryejn ēėshtjet tjera ... vazhdon

Qėllimi i kėtij seksioni »

Qėllimi i kėtij seksioni ėshtė qė tė bėjm njė informim tė sakt rreth veprimtarive tė ndryshme tė shqiptaräve qė jetojn nė Suedi. Pėrveq historisė rreth diasporės shqiptare nė Suedi ne do tė mbledhim edhe informacione rreth organizatave...» vazhdon.

Shqiptarėt nė Boras
www.dituria.se

Shqiptarėt nė Skandinavi
www.albanord.com

Ambasada e Kosovės nė Suedi
www.ambasada-ks.net/se

Abetarja digjitale
www.gjuhaime.com

Organizata "Rinia 21"

Shqiptarėt nė Boras


Ambasada e KS. nė Stockholm

Abetarja digjitale

Bizneset shqiptare