Reklamo biznesi tuaj nė kėtė faqe »

Oferta speciale »
Vetėm tek ne 0.30 € nė ditė
Emigranti ėshtė projekti mė i madh nė diasporė » Porosit

Shoqatat shqiptare nė Suedi

Kemi lansuar verzionin e ri tė shoqatave shqiptare nė Suedi. Pėr momentin kemi publiku rreth 30 shoqata shqiptare qė veprojn nė Suedi duke i kategorizuar nė bazė tė qyteteve mė tė mėdha. Pėrveq grumbillimit tė adresave ne do tė publikojm edhe disa aktivitete nga shoqata tė ndryshme duke u munduar qė tė krijojm edhe njė bashkėpunim mė tė mirė nė mes veti si dhe me shoqatat tjera qė veprojn nė shtete tė ndryshme ku jeton komuniteti shqiptar ... vazhdon

Shqiptarėt nė Boras
www.dituria.se

Portali zyrtar i Suedisė
www.sweden.se

Portali i qeverisė
www.sweden.gov.se

Portali zyrtar i turizmit
www.visitsweden.com

Statistikat e Suedisė
www.scb.se

Bordi i migrimit nė Suedi
www.migrationsverket.se

Ministria e punėve tė jashtme
www.swedenabroad.com

Portali zyrtar i Suedisė

Shqiptarėt nė Boras

Qeveria e Suedisė

Abetarja digjitale

Turizmi nė Suedi