Broshurat e projektit Emigranti »

Nė kėtė faqe do tė gjeni tė gjitha broshurat tė cilat i kemi punuar nė kuadėr tė projektit Emigranti. Ky verzion do tė jetė pėr njė kohė tė shkurtėr. Kohė pas kohe po mundohemi qė kėto broshura ti rifreskojm me materiale tė reja dhe t'ju sjellim edhe broshura nga fusha tjera tė ndryshme.