Shoqatat shqiptare nė Gjermani i sponzorizon IPKO »

Zyra qendrore »
Tel: +381 38 700 700
info@ipko.com    www.ipko.com

Shoqatat shqiptare nė Gjermani

Kemi lansuar verzionin e ri tė shoqatave shqiptare nė Gjermani. Pėr momentin kemi publiku mbi 50 shoqata shqiptare qė veprojn nė Gjermani duke i kategorizuar nė bazė tė republikave administrative. Pėrveq grumbillimit tė adresave ne do tė publikojm edhe disa aktivitete nga shoqata tė ndryshme duke u munduar qė tė krijojm edhe njė bashkėpunim mė tė mirė nė mes veti si dhe me shoqatat tjera qė veprojn nė shtete tė ndryshme.

Nėse shoqata juaj nuk ėshtė e regjistruar apo e dini ndonjė shoqatė dhe nuk figuron nė listėn tonė, ju lutėm na kontaktoni apo na dergoni shenimet nė e-mail.

Shoqata Dardania Manheim
www.dardania-ma.com

Shoqata Dardania Ravensburg
www.dardania-rv.de

Klubi Kosova
www.klubi-kosova.com

Unioni i Shoqatave Islame
www.uiazd.de

Shoqata Nėna Tereza München
www.mteresa.org

Shoqata Kulturore "Shkendija"
www.shkendija.de

Stundentėt shqiptarė nė Stuttgart
www.studentet.de

Shoqata Nėna Tereza München

Klubi Kosova

Stundentėt shqiptarė nė Stuttgart

Unioni i Shoqatave Islame

Shoqata Dardania