Reklamo biznesi tuaj nė kėtė faqe »

Oferta speciale »
Vetėm tek ne 0.20 € nė ditė
Emigranti ėshtė projekti mė i madh nė diasporė » Porosit

Metodat e mėsimit tė gjuhės

Sikurse nė ēdo lemi edhe nė mėsimin e gjuhės ekzistojn metoda tė ndryshme nė tė mėsuarit. Pėr shkak tė rrethanave tė ndryshme, unė nuk mund tė themi saktė se cila ėshtė metoda mė e pėrshtatshme pėr mėsimin e njė gjuhe por janė disa kritere dhe pėrparsi qė ndikojn pozitivisht tek tė mėsuarit e gjuhės mirpo kėto kritere nuk ju pėrshtatėn tė gjithėve prandaj mė posht kam marrur disa raste se si mund tė shfrytėzohen metodat e tė mėsuarit.

Ju bėj me dije se kėto metoda janė bazuara nga pervoja ime nė mėsimin e disa gjuhėve nė vende tė ndryshme dhe pėrvoja gjatė punimeve... vazhdon

Mėso Gjermanishten Online
www.deutsch-lernen.com

Gramatika e Gjermanishtes
www.german-grammar.de

Yes German
www.yesgerman.com

Learn German
www.learn-german.com

Fjalor: Shqip – Gjermanisht
www.fjalor.de

German for foreigners
www.germanforforeigners.de

German Language
www.germanlanguageguide.com

Gjermanishta nė Deutsche Welle
www.dw.de/albanian

Gjuha gjermane

Mėsoni gjermanishten

Deutsche Welle - Shqip