Sponzor i kėsaj faqe »

Turkish Airlines »
Helsinki-Vantaa Airport, Terminal 2 (Kati 1)
Tel: +358 9 81 71 0 849 helsales@thy.com www.turkishairlines.com

Ambasadat shqiptare nė Finland

Ambasadat dhe konsullatat e Shqipėrisė, Kosovės dhe Maqedonisė nė Finland pėrfaqėsohen nga misionet e tyre nė Suedi

Mė shumė informata mund tė gjeni tek Ambasadat shqiptare nė Suedi

Ambasada e Fin. nė Prishtinė
www.finlandkosovo.org

Ambasada e KS nė Stockholm
www.ambasada-ks.net/se

Shoqata Shqiptare Bashkimi
www.bashkimi-ry.fi

Arbėria Travel
www.arberiatravel.com

Abetarja Interaktive
www.abetare.net

Gjuha Ime
www.gjuhaime.com

DEED - Kosovė
www.deed-ks.org

Faton Media
www.fatonmedia.com