Reklamo biznesi tuaj nė kėtė faqe »

Oferta speciale »
Vetėm tek ne 0.30 € nė ditė
Emigranti ėshtė projekti mė i madh nė diasporė » Porosit

Ambasada daneze nė Tiranė

Pėr momentin kemi siguruar vetėm informatat kontaktuese tė ambasadės daneze nė Tiranė.

Danimarka e pėrfaqėson edhe Kosovėn pėrmes ambasadės sė saj nė Tiranė prandaj tė gjithė qytetarėt e Kosovės mund tė drejtohen nė informatat qė i kemi publikuar nė kėtė faqe.

Nė verzionin tjetėr do sjellim mė shumė informacione nė gjuhėn shqipe ... vazhdon

Portali zyrtar i Danimarkės
www.denmark.dk

Portali pėr tė huaj dhe integrim
www.nyidanmark.dk

Shtėpia Kulturore Shqiptare
www.shkshd.dk

Portal nė shqip
www.shqip.dk

Revist elektronike
www.aktuale.dk

Ambasada e Shqipėrisė
www.albanian-embassy.dk

Portali i turizmit
www.visitdenmark.com

Revista elektronike "Aktuale"

Ambasada e Kosovės

Shoqata "ALBA - DANSK"

RTV Zėri i Kosovės

Organizata "Rinia 21"