Reklamo biznesi tuaj nė kėtė faqe »

Oferta speciale »
Vetėm tek ne 0.20 € nė ditė
Emigranti ėshtė projekti mė i madh nė diasporė » Porosit

Shoqatat shqiptar nė Austri

Kemi lansuar verzionin e ri tė shoqatave shqiptare nė Austri. Pėr momentin kemi publiku rreth 20 shoqata shqiptare qė veprojn nė Austri duke i kategorizuar nė bazė tė provincave administrative. Pėrveq grumbillimit tė adresave ne do tė publikojm edhe disa aktivitete nga shoqata tė ndryshme duke u munduar qė tė krijojm edhe njė bashkėpunim mė tė mirė nė mes veti si dhe me shoqatat tjera qė veprojn nė ... vazhdon

Qėllimi i kėtij seksioni »

Qėllimi i kėtij seksioni ėshtė qė tė bėjm njė informim tė sakt rreth veprimtarive tė ndryshme tė shqiptaräve qė jetojn nė Austri. Pėrveq historisė rreth diasporės shqiptare nė Austri ne do tė mbledhim edhe informacione... vazhdon

Shoqata e sportit dhe kulturės

Bizneset shqiptare nė Austri

Ndėrmarrja mediale

Radio Pendimi

Organizata rinore