Sinqeriteti dhe kualiteti janė
qėllimet parėsore
tek ne

Biznesi juaj nė portalin mė tė madh nė diasporė »

Integrimi i shqiptarėve nė Diasporė!

Ne punojm pėr ju

Reklamo biznesin tuaj

oferta speciale

Tė gjitha kėto shėrbine

pėrmes

Statistikat

Duke u bazuar nga statistikat e fundit qė kemi nga sistemi i Google Analytics (Nėntor) dhe shėrbimet tjera qė ofrojn statistika rreth portalit gjiganti.com ne kemi arritur rezultate konkrete ku disa prej tyre i kemi listuar mė poshtė:

  • Databaza e portalit gjiganti.com ėshtė pasuruar me mbi 1 500 faqe tė ndryshme tė webit
  • Deri mė tani kemi arritur ti publikojm rreth 40 broshura tė ndryshme
  • Numri mesatar i vizitave nė ditė ka kalu mbi 4 000 dhe ėshtė nė rritje e sipėr
  • Shumica e vizitave mbi 90% vijn nga vendet ku veprojn projektet tona duke llogaritur tė gjitha trojet shqiptare dhe shumicėn e diasporės. Njė nga kėto arsye ėshtė sepse ne i bllokojm vizitat jo realse si Spam, spyder, robotet tjere etj
  • Ne marrim mbi 90 000 klikime nė muaj vetėm nga kėrkimet nė Google. Kjo tregon se vizitorėt na gjejn neve duke u bazuar nga nevojat e tyre dhe sistemi ynė i avancuar nė motorėt e kėrkimit dhe mbi tė gjitha materialet qė ne ofrojm
  • Deri mė tani kemi arritur ti sigurojm mbi 3500 fraza tė ndryshme nė muaj qė janė regjistruar nė databazen e Google.com
  • Deri mė tani kemi krijuar shumė bashkėpunime formale me organizata tė ndryshme kulturore nė mbarė botėn si dhe me disa institucione kosovare. Bashkėpunimi ėshtė nė rritje e sipėr

Kemi edhe shumė fakte tjera qė na bėjm tė jeni unik nė fushėn tonė. Pėr mė tepėr ju mbetet juve ti shikoni punimet tona dhe ju mirėpresim pėr komentet e juaja. Kėtu e gjeni listėn e disa statistikave nga Google Analytics

Contact »

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33 B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Tel.: +358 9 231 60 920
Mob: +358 40 837 4680
info@gjiganti.com

Marketing
marketing@gjiganti.com

© Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Punimet tona mund tė pėrdoren vetėm nėse ceket burimi i informacionit apo kėrkohet leja nga ne.