Sinqeriteti dhe kualiteti janė
qėllimet parėsore
tek ne

Biznesi juaj nė portalin mė tė madh nė diasporė »

Integrimi i shqiptarėve nė Diasporė!

Ne punojm pėr ju

Reklamo biznesin tuaj

oferta speciale

Tė gjitha kėto shėrbine

pėrmes

Disa sqarime rreth reklamimit nė gjiganti.com

Pėr tė mos pasur keqėkuptime, si me klientėt ashtue dhe me lexuesit, mė poshtė kemi publiku disa rregulla tė cilat lidhėn me ēėshtjet e reklamimit.

  • Kontratat maksimale zgjasin deri nė njė vit (me mundėsi vazhdimi)
  • Afati i prishjes sė kontratės bėhet brenda 2 jave (vetėm pėr kontratat qė zgjasin mė shumė se 2 muaj)
  • Reklama juaj publikohet pasi tė keni bėrė pagesėn
  • Madhėsia maksimale e fotografisė apo logos (deri nė 100 kb, nė raste tė veqanta mund tė bėjm lėshime)
  • Keni parasysh se nė tė njėtėn faqe mund tė vendosen edhe reklama tjera (raste tė veqanta janė tė rezervuara pėr klient tė caktuar)
  • Nė reklamat e projektit Emigranti pėrparėsi kanė ndėrmarrjet qė ndodhėn nė atė shtet si psh Emigranti Gjermani – ndėrmarrjet nga Gjermania
  • Nė disa seksione tė projektit Emigranti, pėrparsi kanė ndėrmarrjet qė mirren me veprimtaritė qė i pėrshtatėn seksionit
  • Nė faqet e para, reklamat qė kanė kontratė pėr kohė tė gjatė, vendet mund ti ndrrohen ndonjėherė
  • Webfaqėt apo lidhjet tė cilat i parashohim se nuk kanė siguri dhe mund ti dėmtojn lexuesit, nuk publikohen

Rregulloat e pėrdorimit tė kėtij portali mund ti gjeni edhe tek Rregullorja

Rifreskimi 10.02.2014

Contact »

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33 B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Orari
E hėnė - E premte
10:00 - 16:00

Tel.: +358 40 837 4680
fatonmedia@gmail.com

© Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Punimet tona mund tė pėrdoren vetėm nėse ceket burimi i informacionit apo kėrkohet leja nga ne.