Sinqeriteti dhe kualiteti janė
qėllimet parėsore
tek ne

Biznesi juaj nė portalin mė tė madh nė diasporė »

Integrimi i shqiptarėve nė Diasporė!

Ne punojm pėr ju

Reklamo biznesin tuaj

oferta speciale

Tė gjitha kėto shėrbine

pėrmes

Faqet sponzorizuese

Reklama e biznesit tuaj nė projektet e portalit gjiganti.com mund tė shfaqet edhe nė formėn sponzorizuese. Ajo mund tė jetė me shkrim, logo apo edhe forma tjera. Ekzistojn disa lloje tė formave nė tė cilat ju mund tė jeni sponzorizues i asaj faqe. Zakonisht sponzorėt vendosėn nė vendet mė tė dukshme. Disa nga format e mundėshme janė:

  • Ju mund tė sponzorizoni vetėm njė faqe qė ka tė bėj me biznesin tuaj
  • Ju mund tė bėhuni sponzor i njė seksioni si psh. Seksioni Biznesi nė Finland ku reklama juaj do shfaqet nė tė gjitha faqet e kėtij seksioni
  • Nė broshurat tė cilat i publikojm nė kuadėr tė projektit Emigranti, mund tė bėheni sponzor i asaj broshure
  • Ju mund ti zgjedhni disa faqe nė tė cilat mendoni se biznesi juaj i pėrshtatet

Ekzistojn edhe disa lloje tjera tė sponzorizimeve prandaj mos heiztoni tė na kontaktoni. Mė poshtė kemi publikuar njė shembull se si mund tė duket reklama juaj si sponzor. Shiko shembullin konkret

Contact »

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33 B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Orari
E hėnė - E premte
10:00 - 16:00

Tel.: +358 40 837 4680
fatonmedia@gmail.com

© Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Punimet tona mund tė pėrdoren vetėm nėse ceket burimi i informacionit apo kėrkohet leja nga ne.