Sinqeriteti dhe kualiteti janė
qėllimet parėsore
tek ne

Biznesi juaj nė portalin mė tė madh nė diasporė »

Integrimi i shqiptarėve nė Diasporė!

Ne punojm pėr ju

Reklamo biznesin tuaj

oferta speciale

Tė gjitha kėto shėrbine

pėrmes

Shembujt e reklamava

Pėr ti kuptuar mė lehtė disa forma tė reklamimit, ne kemi marrur disa shembuj ku sė pari do bėjm sqarimet dhe me pas do japin edhe linkun direkt tek faqja reklamuese. Ky verzion i shembujve ėshtė ende fillestar por shpresojm sė shpejti do sjellim verzionin mė tė avancuar.

Shembulli 1:

Reklama juaj mund tė vendosėt nė faqėn kryesore tė portalit gjiganti.com. Madhėsia standarte ėshtė 170 x 100 px dhe 200 x 100 px. Nė faqėn kryesore ekzistojn edhe reklama me levizje ku madhėsia mesatare ėshtė 300 x 100. Ndryshimi i fotografive apo tekstit mund tė bėhet sipas marrveshjes.

Shembulli 2:

Nė cdo seksion tė projekti Emigranti, nė faqet e para ekzistojn vende tė veēanta ku mund tė shfaqet reklama juaj. Ato mė sė shumti gjenden nė anėn e djathtė apo tek fundi i faqės nė formė horizontale. Madhėsia standarte edhe kėtu ėshtė 170 x 100 dhe 200 x 100. Nė kėto faqe ekzistojn edhe reklamat sponzorizuese. Kliko shembullin konkret: Komuniteti shqiptar nė Zvicėr

Shembulli 3:

Reklama juaj mund tė jetė edhe brenda artikullit dhe kjo mund tė bėhet mė se miri nėse artikullin tė cilin ne e shkruajm, i pėrshtatėt fushės sė biznesit tuaj. Nė kėtė faqe zakonisht vendosim listėn e webfaqeve qė u sugjerojm lexuesve dhe gjithashtu pjesėn ku ju mund tė jeni sponzor i kėsaj faqe. Kliko shembullin konkret: Banimi nė Zvicėr

Contact »

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33 B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Orari
E hėnė - E premte
10:00 - 16:00

Tel.: +358 40 837 4680
fatonmedia@gmail.com

© Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Punimet tona mund tė pėrdoren vetėm nėse ceket burimi i informacionit apo kėrkohet leja nga ne.