Sinqeriteti dhe kualiteti janė
qėllimet parėsore
tek ne

Biznesi juaj nė portalin mė tė madh nė diasporė »

Integrimi i shqiptarėve nė Diasporė!

Ne punojm pėr ju

Reklamo biznesin tuaj

oferta speciale

Tė gjitha kėto shėrbine

pėrmes

Rregullorja e portalit Gjiganti.com

Kushtet e pėrdorimti
Kėto janė kushtet tė cilat janė pėrpiluar nė pajtim me rregulloren e protalit www.gjiganti.com duke pėrfshirė edhe projektet Emigranti, Argėtim, Kosova etj. Duke e pėrdorur kėtė webfaqe ju jeni dakord me kushtet e pėrdorimit.

Tė drejtat e pronės
Tė gjitha materialet qė publikohen nė webfaqen www.gjiganti.com duke pėrfshirė shkrimet, fotografit, logot dhe materialet tjera nė webfaqe janė tė mbrojtura nga tė drejtat intelektuale dhe i takojn gjiganti.com ose personave tė tretė. Pėrdorimi i kėtrye materialeve apo modifikimi i tyre nė ēfarėdo mėnyre bėhet vetėm duke kėrkuar aprovimin nga ne apo pala e tretė qė i ka prodhuar materialet.

Ndalohet qė:
Informatat mos ti pėrdor nė njė mėnyrė tė paligjshme apo ilegale.

 • Materialet tona nuk mund ti pėrdor nėse
  • webfaqja jonė mbyllet
  • ndryshohet
  • ndal aktivitetin pėrkohesisht apo
  • i jepen nė pėrdorim palės sė tretė
 • Ndalohet pėrdorimi i materialeve tona duke i ridrejtuar tek faqet
  • qė sjellin viruse tė ndryshme kompjuterike
  • faqet pornografike
  • tek faqet qė krijojn urrėjtje nė shoqėri
 • Materialet tona ndalohen tė pėrdorėn pėr qėllime fitimprurėse apo reklama pa lejėn tonė

 • Materialet e palės sė tretė janė tė mbrojtura sikruse materiale tona

Nė rast se materiale tona keqpėrdorėn duke mos ju pėrmbajtur kushteve mė lartė, www.gjiganti.com ka tė drejtė tė kėrkoj dėmshpėrblim nga ju, nė pajtim me rregullorėn tonė.

Tė dhėnat personale
Gjiganti i respekton informatat tuaja personale dhe nuk i shpėrndan tek pala e tretė.
Kur ju dergoni njė post elektronike apo plotsoni njė formular kontakti, i jepni tė drejt www.gjiganti.com qė tė ruhen tė dhėnat tuaja nė bazėn e tė dhėnave dhe informatat tuaja do tė shfrytėzohen vetėm pėr punėn tonė dhe nuk do jepen tek pala e tretė.

Informacionet nė webfaqe
Informatat, produktet dhe shėrbimet qė jepen nė kėtė faqe, mund qė tė kanė gabime nė mėnyra tė ndryshme. Gjiganti nuk ėshtė pėrgjegjės pėr besueshmėrinė, kohėn apo thjeshtėsinė e informatave. Kėto informatat jepen dhe vendosen pa njė formė tė garantimit megjithėse ne gjithmonė mundohemi qė materialet e palės sė dytė tė jenė tė sakta dhe tė bazuara nė fakte. Gjiganti nuk ėshtė pėrgjegjės pėr viruset apo mashtrimet tjera qė bėjn webfaqet nga klikimet e lidhjeve prej faqeve tona edhe pse ne kemi bėre shumė gjėra pėr tė ndaluar kėtė dhe nė tė ardhmen do tė japim maksimumin. Gjiganti e ka te drejtėn qė nė ēdo moment ta ndryshoj informacionin nė webfaqe.

Lidhjet nė faqen gjiganti.com
Kjo wbefaqe mundet tė vendos lidhje drejt webfaqeve tjera por gjiganti.com nuk ėshtė pėrgjegjės pėr informatat qė i japin ato webfaqe.

Ligji dhe drejtėsia
Ligji i Finlandės ėshtė pėrgjegjės pėr kėtė faqe! Ēdo keqpėrdorim i kėsaj wefaqe faqe do tė dėrgohet nė gjygjin e Finlandės nė Helsinki.
Kjo rregullore ėshtė e pėrkoheshme dhe vlen derisa tė pėrpilohet rregullorja e re me verzionin e plotė.

Rifreskuar me 10.02.2014

Contact »

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33 B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Tel.: +358 9 231 60 920
Mob: +358 40 837 4680
info@gjiganti.com

Marketing
marketing@gjiganti.com

© Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Punimet tona mund tė pėrdoren vetėm nėse ceket burimi i informacionit apo kėrkohet leja nga ne.