Sinqeriteti dhe kualiteti janė
qėllimet parėsore
tek ne

Biznesi juaj nė portalin mė tė madh nė diasporė »

Integrimi i shqiptarėve nė Diasporė!

Ne punojm pėr ju

Reklamo biznesin tuaj

oferta speciale

Tė gjitha kėto shėrbine

pėrmes

~~ 100 »» Diaspora Shqiptare «« 100 ~~

Disa rregulla

Pėr tė mos pasur keqėkuptime, si me klientėt ashtue dhe me lexuesit, mė poshtė kemi publiku disa rregulla.

  • Kontratat maksimale zgjasin deri nė njė vit
  • Afati i prishjes sė kontratės bėhet brenda 2 jave (vetėm pėr kontratat qė zgjasin mė shumė se 2 muaj)
  • Reklama juaj publikohet pasi tė keni bėrė pagesėn
  • Madhėsia maksimale (deri nė 50 kb, nė raste tė veqanta mund tė bėjm lėshime)
  • Nė tė njėtėn faqe mund tė vendosen edhe reklama tjera (raste tė veqanta janė tė rezervuara pėr klient tė caktuar)
  • Nė reklamat e projektit Emigranti pėrparėsi kanė ndėrmarrjet qė ndodhėn nė atė shtet si psh Emigranti Gjermani – ndėrmarrjet nga Gjermania
  • Nė disa seksione tė projektit Emigranti, pėrparsi kanė ndėrmarrjet qė mirren me veprimtaritė qė i pėrshtatėn seksionit
  • Nė faqet e para, reklamat qė kanė kontratė pėr kohė tė gjatė, vendet mund ti ndrrohen ndonjėherė
  • Webfaqėt qė shikohen se nuk kanė siguri dhe mund ti dėmtojn lexuesit, nuk publikohet
  • Rregulloat e pėrdorimit tė kėtij portali mund ti gjeni edhe tek Rregullorja

Kjo rregullore vlenė pėrkohesisht. Nėse keni ndonjė pyetje, ju lutėm mos hezitoni tė na kontaktoni.

Kontakt »

Gjiganti.com
Faton Krasniqi
Tel.: +358 40 837 4680
fatonmedia@gmail.com

© Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
Punimet tona mund tė pėrdoren vetėm nėse ceket burimi i informacionit apo kėrkohet leja nga ne.