Sinqeriteti dhe kualiteti janė
qėllimet parėsore
tek ne

Biznesi juaj nė portalin mė tė madh nė diasporė »

Integrimi i shqiptarėve nė Diasporė!

Ne punojm pėr ju

Reklamo biznesin tuaj

oferta speciale

Tė gjitha kėto shėrbine

pėrmes

Qėllimi ynė nė zhvillimin e projekteve

Duke parė tė nevojshme zhvillimin e njė projekti i cili do ti ndihmonte nė shumė aspekte diasporėn shqiptare, ne morrem inciativėn e zhvillimit tė projektit tė cilin e quajtėm ”Emigranti” dhe qysh prej fillimit ne si qėllim kryesor kemi pasur zhvillimin e kėtij projekti pėr nevojat konkrete tė bashkėatdhetarėve kudo qė jetojnė.

Edhe pse projekti ėshtė njė pronė private ne nuk do e ndalim qėllimin tonė qė ky projekt do jetė gjithmonė falas pėr lexuesit, nė shėrbim tė komunitetit shqiptarė duke mos harruar se mbulimet pėr mirėmbajtjen e projektit do mundohemi ti sigurojm nga shėrbimet tona qė do ti ofrojm bizneseve shqiptare si dhe donatorėt tjerė qė e pėrkrahin shoqėrinė shqiptare.

Qėllimi i projektit "Emigranti" ėshtė qė shqiptarėt tė cilėt vizitojn pėr herė tė parė njė shtet tė huaj si dhe ata qė kanė jetuar mė gjatė tė kenė mundėsi tė qasjes sa mė lehtė tė integrimit nė shoqėrinė e rrethit ku vendosen dhe me gjerė duke filluar nga mėsimi i gjuhės, shkollimi, punėsimi dhe shumė gjėra tjera tė nevojshme pėr njė tė huaj qė jeton apo viziton njė shtet tjetėr.

Pėrveq projektit Emigranti, si qėllime tjera kemi edhe zhvillimin e projekteve Argėtim, Kosova si dhe atyre tė cilat jemi nė planifikim e sipėr ku edhe do ja japin botėkuptimin e plotė tė vetė emrit Gjiganti i cili synon tė ketė njė pjesė tė tregut shqiptar nė mediat elektronike.

Contact »

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33 B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Orari
E hėnė - E premte
10:00 - 16:00

Tel.: +358 40 837 4680
fatonmedia@gmail.com

© Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Punimet tona mund tė pėrdoren vetėm nėse ceket burimi i informacionit apo kėrkohet leja nga ne.