Sinqeriteti dhe kualiteti janė
qėllimet parėsore
tek ne

Biznesi juaj nė portalin mė tė madh nė diasporė »

Integrimi i shqiptarėve nė Diasporė!

Ne punojm pėr ju

Reklamo biznesin tuaj

oferta speciale

Tė gjitha kėto shėrbine

pėrmes

Porosit

Pėr tė gjithė tė interesuarit pėr tė reklamuar nė faqet e portalit gjiganti.com ne kemi ofruar mundėsi tė ndryshme tė cilat mund tė pėrshtatėn me veprimtaritė e biznesit tuaj. Pėr tė parė se si mund tė duken kėto forma tė reklamimit, ne kemi pėrgatitur disa shembuj konkret tė cilėt i gjeni nga lidhja mė lartė.

Ju mund tė jeni edhe si sponzor i faqeve tė veēanta prandaj pėr kėtė edhe kemi bėrė disa sqarime se si mund tė duket njė shembull konkret dhe se ēfarė pėrparėsie ka ky lloj i reklamimit.

Tė gjitha porositė mund tė bėni duke na telefonuar nė numrin qė kemi ofruar anash, na shkruani nė postėn elektronike apo sipas marrveshjeve mund tė bėhen edhe pėrmes bashkėpuntorėve tonė nė vendin mė tė afėrt qė ju pėrshtatet juve.

Ju lutėm, nėse keni ndonjė pyetje apo gjėra tė pakjarta rreth marketingut nė portalin tonė, mos hezitoni tė na kontaktoni.

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Zyra e hapur »

E Hėnė - E Premte
10:00 - 16:00

Tel.: +358 40 837 4680
fatonmedia@gmail.com

Pagesat »

Nordea Bank:
IBAN: FI51 1220 3000 2747 34
BIC: NDEAFIHH

Contact »

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33 B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Orari
E hėnė - E premte
10:00 - 16:00

Tel.: +358 40 837 4680
fatonmedia@gmail.com

© Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Punimet tona mund tė pėrdoren vetėm nėse ceket burimi i informacionit apo kėrkohet leja nga ne.