Sinqeriteti dhe kualiteti janė
qėllimet parėsore
tek ne

Biznesi juaj nė portalin mė tė madh nė diasporė »

Integrimi i shqiptarėve nė Diasporė!

Ne punojm pėr ju

Reklamo biznesin tuaj

oferta speciale

Tė gjitha kėto shėrbine

pėrmes

Disa nga partnerėt tonė

Tek faqja e bashkėpunimit ne e kemi cekur se jemi tė hapur edhe pėr bashkėpunim, por bashkėpunimi duhet ti ketė disa kritere e ndėr mė tė rėndėsishmėt ėshtė besushmeria dhe sinqeriteti tė cilat ne ja kemi kushtuar punės tonė dhe e kemi marrur si detyrė qė ti pėrmbahemi gjithmonė. Mė poshtė kemi publiku njė list tė disa bashkėpuntorėve tonė:

Shoqata "Bashkimi" »Shoqata "AlbaRadio" »Gazeta "Kosova Sot" »Gazeta "Shekulli" »Gazeta Ora »


Portali Telegrafi.com »Shoqata "Albsuisse" »


Organizata DfD »Rinia shqiptare nė Norvegji »Unioni i shoqatave nė Suedi »IOM Kosovo »DEED Kosovo »Shoqata "Dardania" »Liga e futbollit Austri »Ministria e Diasporės »Radio Sharri »Be in Kosovo »Portali Zemra.de »


Klubi Kosova nė Gjermani »Shoqata "AlbDansk »Shoqata "Dituria" »Radio "Zėri i Arbėrit" »Radio Kosova »


Portali Kozzer.com »Contact »

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33 B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Orari
E hėnė - E premte
10:00 - 16:00

Tel.: +358 40 837 4680
fatonmedia@gmail.com

© Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Punimet tona mund tė pėrdoren vetėm nėse ceket burimi i informacionit apo kėrkohet leja nga ne.