Sinqeriteti dhe kualiteti janė
qėllimet parėsore
tek ne

Biznesi juaj nė portalin mė tė madh nė diasporė »

Integrimi i shqiptarėve nė Diasporė!

Ne punojm pėr ju

Reklamo biznesin tuaj

oferta speciale

Tė gjitha kėto shėrbine

pėrmes

Ofertat e fundit nė Gjiganti.com

Shumica e ofertave lidhen me projektin Emigranti por ne gjithashtu ofrojm edhe shēėshtjetrbime tjera nēėshtjet bashkēėshtjetpunim me partnerēėshtjett tonēėshtjet. Nēėshtjet kēėshtjettēėshtjet rast mēėshtjet poshtēėshtjet kemi publiku dy oferta konkrete tēėshtjet cilat dallojn njēėshtjetra nga tjetra.

Webfaqe pėr bizneset shqiptare nė Finland

Kjo oferė speciale i dedikohet bizneseve shqiptare qė veprojn nė Finland.

Ēka pėrmban oferta?

 • Regjistrimin e webfaqės sė biznesit tuaj www.emri.com
 • Dizajnimi i ri (5-10 faqe) apo ri-dizajnimin e webfaqes
 • Mirėmbatja (bėhet kohė pas kohe, sipas nevojės)
 • SEO – Avancimi nė motorėt e kėrkimit si Google.com
 • Kėshillime nė pėrmbledhjen e materialeve
 • ALV 0%
 • Kohėzgjatja 1 vit
 • Ēmimi 300 € / nė vit (ose 30 € / nė muaj)

Sqarime:

 1. Faqja mund tė jetė deri nė 3 gjuhe por shkrimet duhet ti pėrgatisni vetė (ne vetėm i korigjojm nė rast gabimeve)
 2. Logo duhet jetė e gatshme (nėse nuk keni njė tė till, nė bazė tė marrveshjes e dizajnojm njė te re
 3. Keni parasysh se ky shėrbim vlen vetėm pėr njė vit. Nėse kontrata nuk vazhdohet dmth punimet qė i kemi bėrė ne, largohen nga faqjaPorosit »

Reklamo biznesin tuaj nė Emigranti

Kjo oferė speciale i dedikohet tė gjithė bizneseve shqiptare nė diasporė.

Ēka pėrmban oferta?

 • Regjistrimin nė listėn e bizneseve ku vepron Emigranti
 • Vendosjen e logos nė faqen e parė nė at shtet psh Emigranti Gjermani
 • Vendosja e logos tek komuniteti shqiptar
 • SEO – Avancimi nė motorėt e kėrkimit si Google.com
 • VAT 0%
 • Kohėzgjatja 1 vit
 • Ēmimi 100 €

Sqarime:

 1. Kjo reklam vlenė pėr kėto shtete: Austri, Gjermani, Zvicėr, Finland, Suedi, Norvegji dhe Danimarkė
 2. Shiko njė shembullin tė listės sė biznesve

Porosit »

Contact »

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33 B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Orari
E hėnė - E premte
10:00 - 16:00

Tel.: +358 40 837 4680
fatonmedia@gmail.com

© Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Punimet tona mund tė pėrdoren vetėm nėse ceket burimi i informacionit apo kėrkohet leja nga ne.