Sinqeriteti dhe kualiteti janė
qėllimet parėsore
tek ne

Biznesi juaj nė portalin mė tė madh nė diasporė »

Integrimi i shqiptarėve nė Diasporė!

Ne punojm pėr ju

Reklamo biznesin tuaj

oferta speciale

Tė gjitha kėto shėrbine

pėrmes

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Zyra e hapur »

E Hėnė - E Premte
10:00 - 16:00

Tel.: +358 40 837 4680
fatonmedia@gmail.com

Pagesat »

Nordea Bank:
Nr. llogarisė »
FI51 1220 3000 2747 34

Pagesat nga vendet e BE-sė
IBAN: FI51 1220 3000 2747 34
BIC: NDEAFIHH

Contact »

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33 B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Orari
E hėnė - E premte
10:00 - 16:00

Tel.: +358 40 837 4680
fatonmedia@gmail.com

© Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Punimet tona mund tė pėrdoren vetėm nėse ceket burimi i informacionit apo kėrkohet leja nga ne.