Sinqeriteti dhe kualiteti janė
qėllimet parėsore
tek ne

Biznesi juaj nė portalin mė tė madh nė diasporė »

Integrimi i shqiptarėve nė Diasporė!

Ne punojm pėr ju

Reklamo biznesin tuaj

oferta speciale

Tė gjitha kėto shėrbine

pėrmes

Kush jemi ne?

Gjiganti ėshtė njė ndėrmarrje mediale e cila merret me zhvillimin e disa projekteve tė cilat i pėrkasin mediave elektronike. Ne si qėllim kryesor kemi zhvillimin e projektit "Emigranti" i cili i dedikohet diasporės shqiptare pėrkatsisht ne merremi me integrimin dhe organizimin e komunitetit shqiptarė.

Puna jonė 7 vjaēare ka treguar edhe sukseset konkrete ku kemi arritur tė krijojm projektin mė tė madhė kushtuar integrimit dhe organizimit tė diasporės shqiptare me njė shtrirje nė 19 shtete. Si lider kyresor nė kėtė fushė, ne kemi fituar besueshmerinė si tek klientėt tonė ashut edhe tek partnerėt duke pėrfshirė organizata tė ndryshme kulturore, institucionet qeveritare, bizneset private etj.

Si projekte tjera qė i kushtojm njė rėndėsi tė veqant e kemi edhe projektin Argėtimi. Ky projekt ka si qėllim zhvillimin e formave tė ndryshme argėtuese duke pėrfshirė televizionet shqiptare nė internet, radiot, shtypin dhe njė databazė me shumicėn e portaleve shqiptare nga tė gjitha fushat. Seksioni ”Shtypi ditor” ku pėrfshihen gazetat dhe portalet mė tė njohura nė trojet shqiptare ka treguar njė sukses tė veēantė duke arritur tė jetė ndėr faqet mė tė vizituara nė portalin tonė.

Rėndėsi tjetėr nė projektet tona ka edhe projekti Kosova i cili i dedikohet Republikės sė Kosovės duke filluar nga historia e hershme e deri tek zhvillimet mė tė fundit. Ky seksion do tė ketė edhe njė guidė nė gjuhėn angleze e cila do ta prezantoj Kosovėn nė botėn e jashtme. Pėr momentin nė kėtė projekt kemi publiku vetėm disa informacione kryesore rreth Kosovės por sė shpejti do prezantojm seksionin Biznesi me verzionin e parė duke pėrfshirė njė platformė e cila do i tėrheqė investitorėt nga diaspora nė Kosovė. Kėtė risi do e sjellim sė shpejti.

Contact »

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33 B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Orari
E hėnė - E premte
10:00 - 16:00

Tel.: +358 40 837 4680
fatonmedia@gmail.com

© Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Punimet tona mund tė pėrdoren vetėm nėse ceket burimi i informacionit apo kėrkohet leja nga ne.