Sinqeriteti dhe kualiteti janė
qėllimet parėsore
tek ne

Biznesi juaj nė portalin mė tė madh nė diasporė »

Integrimi i shqiptarėve nė Diasporė!

Ne punojm pėr ju

Reklamo biznesin tuaj

oferta speciale

Tė gjitha kėto shėrbine

pėrmes

Pse tek ne?

Ka shumė aryse qė puna jonä 7 vjeēare ka treguar suksese konkrete nė zhvillimin e projekteve tė ndryshme nė kuadėr tė portalit gjiganti.com prandaj edhe hapsirat reklamuese pėr bizneset tuaja janė tė formave tė ndryshme. Kėto mundėsi janė tė hapura nė forma tė ndryshme duke filluar nga reklamat standarte, bashkėpunuese, sponzorizuese etj.

Ndėr projektet, ne kemi arritur qė tė zhvillojm projektin mė tė madhė kushtuar integrimit dhe organizimit tė diasporės shqiptare. Ky projekt pėr momentin ka njė shtrirje nė 19 shtete tė ndryshme dhe kjo tregon se bizneset tuaja do tė shihen nga shumica e shteteve ku jetojn dhe veprojn shqiptarėt.

Lisa e mėposhtme tregon disa nga vetit unike qė na bėjn tė dallojm nga tė tjerėt

  • Ne nuk publikojm reklama tė padeshiruara siq janė ato nga Google Ads apo lloje tjera qė hapen si dritare tė veēanta tė cilat sjellin informacione tė padheshiruara
  • Ne kemi fituar besueshmerinė si tek lexuesit ashtu edhe tek bashkėpuntorėt dhe institucionet e ndryshme pasi materialet qė ne sjellim vijn nga burime tė besueshme dhe janė tė sakta
  • Edhe pse bashkėpunojm me organizata tė ndryshme, institucione dhe biznese private, ne gjithmonė kemi qenė tė pavarur nė aspektin politik, fetar, grupor etj.
  • Portali gjiganti.com mirret vetėm me fushat tė cilat janė tė parapara me plan prandaj edhe nuk sjellim informacione tė cilat nuk i pėrshtaten projekteve tona sepse jemi tė fokusuar nė fushėn me tė cilėn mirremi
  • Vetit tjera ju mbetet juve ti zbuloni vetė

Numri mė i madh i lexuesve tek ne drejtohen pėrmes makinės sė kėrkimit google.com dhe kjo tregon se punimet tona sjellin klientėt qė kanė nevojė pėr gjėra tė ndryshme. Duke u bazuar nga statistikat, ne kemi faktet konkrete qė tregojn se si vijn lexuesit tek ne ku ndėr to kemi mbi 3 000 terme tė ndryshme tė cilat google.com i drejton tek ne.

Pėrmes projektit Emigranti, ne kemi thyer shumė barriera qė kanė tė bėjnė me diasporėn shqiptare. Pėr mė shumė rreth kualitetit tė punės sonė, vizitoni projektet tona dhe binduni vetė.

Contact »

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33 B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Orari
E hėnė - E premte
10:00 - 16:00

Tel.: +358 40 837 4680
fatonmedia@gmail.com

© Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Punimet tona mund tė pėrdoren vetėm nėse ceket burimi i informacionit apo kėrkohet leja nga ne.