Sinqeriteti dhe kualiteti janė
qėllimet parėsore
tek ne

Biznesi juaj nė portalin mė tė madh nė diasporė »

Integrimi i shqiptarėve nė Diasporė!

Ne punojm pėr ju

Reklamo biznesin tuaj

oferta speciale

Tė gjitha kėto shėrbine

pėrmes

Lista e ēmimeve

Duke u bazuar nga format e ndryshme tė marketingut tė cilat i ofrojm nė kuadėr tė projekteve, ekzistojn edhe ēmime tė ndryshme tė cilat mvaren edhe nga forma reklamuse ku disa prej tyre i kemi publikuar tek ofertat dhe disa si faqe sponzorizuese. Njė formė standarte e cila mund ti pėrshtatet tė gjithė bizneseve e kemi prezantuar nė listėn mė poshtė:

 1. Reklamat nė faqen kryesore www.gjiganti.com
  • 0.50 € nė ditė (200 x 100 px)
  • 1.00 € nė ditė (350 x 100 px - reklama me lėvizje)
 2. Reklama nė faqen e parė tė projektit Emigranti www.gjiganti.com/emigranti
  • 0.40 € nė ditė (200 x 100 px)
  • (kėtu pėrfshihen edhe projektet tjera tė Gjigant-it)
 3. Reklama nė faqet e para tė shtetėve ku vepron Emigrani (Austri, Gjermani, Zvicėr etj)
  • 0.30 € nė ditė (200 x 100 px)
 4. Reklama nė faqet e para tė seksioneve psh. Edukimi nė Gjermani
  • 0.20 € nė ditė (200 x 100 px)
  • 0.10 € nė ditė (reklama si sponzor jepet sė bashku me faqet tjera brenda seksionit)
 5. Reklama brenda faqeve tė njė seksioni psh. Sistemi i edukimit nė Gjermani
  • 0.10 € nė ditė (200 x 100 px) (ēdo faqe brenda seksioneve ka tė njėtin ēmim)
  • 0.10 € nė ditė /nė faqe (reklama jepet si sponzor nėse klienti merr mbi 5 faqe brenda njė seksioni)
 6. Pėr llojet tjera tė mundėshme tė reklamimit, ju lutėm na kontaktoni

* Njė reklamė publikohet duke filluar me njė buxhet minimal prej 10 €

Pėr informacione tjera dhe porosit, mos hezitoni tė na kontaktoni

Contact »

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33 B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Orari
E hėnė - E premte
10:00 - 16:00

Tel.: +358 40 837 4680
fatonmedia@gmail.com

© Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Punimet tona mund tė pėrdoren vetėm nėse ceket burimi i informacionit apo kėrkohet leja nga ne.