Sinqeriteti dhe kualiteti janė
qėllimet parėsore
tek ne

Biznesi juaj nė portalin mė tė madh nė diasporė »

Integrimi i shqiptarėve nė Diasporė!

Ne punojm pėr ju

Reklamo biznesin tuaj

oferta speciale

Tė gjitha kėto shėrbine

pėrmes

Bashkėpunimi

Kualiteti, sinqeriteti dhe besushmeria tek klientėt janė synimet tona tė cilat po mundohemi ti realizojm nė bashkėpunim me partnerėt tonė. Fokusimi tek shėrbimet tona mvaret nga kėrkesa e klienteve por fokusimi tek zhvillimet e projketve tona mvaret nga nevoja e klienteve prandaj puna jonė ėshtė e pandalshme.

Ne jemi tė hapur edhe pėr bashkėpunim, por bashkėpunimi duhet ti ketė disa kritere e ndėr mė tė rėndėsishmėt ėshtė besushmeria dhe sinqeriteti tė cilat ne ja kemi kushtuar punės tonė dhe e kemi marrur si detyrė qė ti pėrmbahemi gjithmonė.

Bashkėpuntorėt nga tė gjitha fushat duke filluar nga institucionet, organizatat, ndėrmarrjet private apo persona tjerė qė mirren me ēėshtjet e integrimit dhe mediave elektroike janė tė mirėseardhur nė shkėmbimin e pėrvojave tona duke pasur njė interes tė pėrbashkėt me qėllim tė zhvillimit dhe arritjės sė njė cilėsie mė tė lartė.

Tė gjithė bashkėpuntorėt kanė tė drejtė ti pėrdorin punimet tona duke u mbeshtetur nė rregullat ku si bazė themelore duhet vendosur burimin e informacionet pra lidhjen tek faqja jonė. Ne jemi tė hapur pėr forma tė ndryshme tė bashkėpunimit dhe pėr tė gjitha kėto nėse keni ndonjė pyetje, vėrejtje apo sugjerim ju lutem mos hezitoni tė na kontaktoni.

Contact »

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33 B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Orari
E hėnė - E premte
10:00 - 16:00

Tel.: +358 40 837 4680
fatonmedia@gmail.com

© Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Punimet tona mund tė pėrdoren vetėm nėse ceket burimi i informacionit apo kėrkohet leja nga ne.