Reklamo biznesi tuaj nė kėtė faqe »

Oferta speciale »
Vetėm tek ne 0.50 € nė ditė
Emigranti ėshtė projekti mė i madh nė diasporė » Porosit

Shtypi ditor nė Shqipėri, Kosovė dhe Maqedoni »

Pse tek ne...?

» Reklamo biznesin tuaj. Pse?

» lider kryesor nė diasporė

» integrim, edukim, organizim

» tė pavarur dhe me njė qėllim

»»» Diaspora Shqiptare «««

@ Projekti "Emigranti" www.gjiganti.com/emigranti

Contact »

Gjiganti.com
Runeberginkatu 33 B / LH2
00100 Helsinki / FINLAND

Tel: +358 40 837 4680
info@gjiganti.com

Marketing
marketing@gjiganti.com

© Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Punimet tona mund tė pėrdoren vetėm nėse ceket burimi i informacionit apo kėrkohet leja nga ne.